pirmadienis, kovo 23, 2009

Kodėl avantiūra ir kodėl 100 dienų?Apie 100 dienų avantiūra Pietryčių Azijoje (2009 m. kovo 30 - liepos 14 d.):

Kažkada senokai brendusioms tuo metu nerealioms mintims spyrį į užpakalį davė krizė - ačiū jai (turbūt esam vieninteliai jai dėkingi asmenys visoje Lietuvoje). Kaip bebūtų, tai vis tiek avantiūra - darbus tenka mesti arba stabdyti, sukrapštyti visus litus iš sąskaitų dugno ir išvažiuoti velnias žino kur - nes apie tas šalis net ir po milijono perskaitytų raidžių mes žinom labai mažai.

Maksimalus planas - per 3,5 mėn. aplankyti 8 valstybes: Indoneziją, Singapūrą, Malaiziją, Tailandą, Kambodžą, Laosą, Vietnamą ir Filipinus.

Nuo kojos iškėlimo Džakartoje kovo 31 d. iki atsisveikinimo su Bangkoku liepos 13 d. praeis 105 dienos - beveik gražus skaičius 100. Pakankamai nemažai dienų bent šiek tiek susipažinti su regionu, atitrūkt nuo rutinos ir pasiilgti krizės, taip?:)

Liko vos savaitė - pats laikas užkurti blogą, kuris bus skirtas jūsų smalsumui patenkinti, paerzinti ir daugiau tokių avantiūristų priversti veikti:) Svarbiausia pasiryžti, o po to jau labai paprasta - planuoji kelionę ir lauki, kada atsiplėši nuo žemės beveik 20 val. skrydžiui su tarpiniais sustojimais Londone ir Dubajuje. Mes ne pirmi ir ne paskutiniai - vien šiuo metu žinau bent 3 panašių keliautojų blogus, tikiuosi, šis bus dar vienas iš tų, kurie kažkam ateity pravers begūglinant informacijos apie pietryčių Aziją.

Edita jau nebedirba, turi laiko pasiruošti ar bent "Lonely Planet" vadovą apie pietryčių Aziją paskaityti, aš dirbsiu beveik iki pat kelionės (liks savaitgalis). Bet kadangi blogą skaitys ir mano direktorė (linkėjimai:D), tai čia garsiai nepradėsiu pasakot, kokia didelė motyvacija būna paskutinėmis dienomis prieš tokią netrumpą kelionę :)

Kas dar liko? Nusipirkti paskutinius reikalingus daiktus bagažui, nepamiršti atsispausdinti e-bilietų, dar pasimatyti su n draugų (sorry jei ko nebespėjam pamatyt), mažiausiai 3 išleistuvių šventimai, išsikeisti dolerių, paruošt butą laikinai gyventojai, perduot darbus kolegoms, pasidaryt dar keletą pasinių nuotraukų vizoms, apsidrausti daliai kelionės (pirmoms 90 dienų galioja banko draudimas), dar perskaityti kuo daugiau info bent apie pirmąją valstybę (Indoneziją), paskutinį kartą sulošt pokerį (Romena, Karoli, kada?), susikraut bagažą ir atia, Lietuva!

Skaitykit, žiūrėkit nuotraukas (bus sudėtos pagal nuorodą dešinėje), komentuokit, klauskit, (ne)pavydėkit, prašykit lauktuvių (tik nuotraukų pavidalu:)) - nuo kitos savaitės iki liepos 14 d. virtualiai būsim čia.

PS: Techninė info - kas norit sekti atnaujinimus, galit prenumeruot RSS arba el.paštu - viskas sukrauta viršuje dešinėj prie laikrodžių -->.

Papildymas po avantiūros: žiniasklaidoje apie mūsų kelionę - dienraštis "15 min.", žurnalas "Intelligent Life", savaitraštis "Šeimininkė" ir Delfi, LRT laida "Labas rytas", žurnalas "Panelė".

PO AVANTIŪROS: po kelionės pietryčių Azijoje nusprendėme nenumarinti šio blogo, nes kaip ir anksčiau, keliaujame tiek Lietuvoje, tiek Europoje, tiek dar toliau - čia bus puiki vieta neapkrauti draugų ir artimųjų šimtais nuotraukų po kelionių, o parodyti atrinkus tik įdomesnes. Ir papasakoti, kas prie jų tinka :)
O visi avantiūros įrašai patogiausiai pasiekiami per čia (spausk spausk) - suskirstėm pagal šalis.

9 komentarai:

Anonimiškas rašė...

As jau jums svelniai pavydziu, o gal siek tiek daugiau,nei svelniai, nes Pietryciu Azija ir mano silpnybe.. :))) Dziaugiuosi, kad ryzotes, saunuoliai! Mes jus stebim... :) Di

Unknown rašė...

jau pavydziu ir baisiai pykstu kad manes niekas neikisa i koki lagamina ir neisgabena kur nors 3 menesiams :) stebim ir palaikom!!!superiniu ispudziu jums;)

Unknown rašė...

stebėkit stebėkit, o mes būsim kelioniniai ekshibicionistai - viešinsim ir viešinsimės čia :D

Eva, jei problema tik didelis lagaminas, mes tau jį galim į Londoną atvežt - kaip tik pro jį sukam:)

Edita rašė...

Mus kažkas užkrėtė, tai tikimės, kad ir mes užkrėsime bent keletą žmogų leistis į tokią avantiūrą :)

Anonimiškas rašė...

PAGARBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonimiškas rašė...

Labai Jums linkiu dideles sekmes! daug geru ir tik linksmu nuotykiu!!! ir labai Jums pavydziu istvermes ir valiossssssss....Saunuoliai!!! tikiuosi jau kai gryzit tai galesim susibegti...
Roberta

Unknown rašė...

Karoli,tai gal atsivezk ta lagamina i Londona....bet butu gerai jei ji ir i Azija pasiimtum....su papildomu bagazu vardu Eva LOL:)

Anonimiškas rašė...

kada isvykstate?? laukiu nesulaukiu..

Unknown rašė...

Blinda, gi prašiau pasirašinėt ne vardu, o tai pagalvosiu, kad čia koks normalus Tadas rašinėja:))

Rašyti komentarą