sekmadienis, balandžio 12, 2009

Kaip mes bent trumpam pasijautėm žvaigždėmis arba egzotikaKažkada minėjau, kad viešumoje žymiai lengviau pamatyti vietinius vaikinus nei merginas, nes jos slapstosi. Tai šiandien, lankantis budistų Borobudur šventykloje, būrys mergaičių pačios pas mus atėjo. Ką ten atėjo, tiesiog užpuolė ir pradėjo fotografuotis su mumis. Pasijautėm tikra egzotika. Jos nuolat kartojo „so handsome“, „so beautifull“ :)


Pirma karta pasijauciau auksta, visos jos buvo bent keliais cm mazesnes uz mane :)

Karolio svajone, sitiek moteru aplink..

Vienu momentu palikau Karolį vieną, galvojau pafotografuosiu visą tą sumaištį iš šono. Tai kur tau, jos pradėjo šaukti, kad sugrįžčiau :)


Atsirado ir keletas vaikinų, tai Karolio jiems nereikėjo :DMerginos lindo iš visų kampų, ir svarbiausia nori nusifotografuoti po vieną ir tada dar visos kartu. Užtrukom ilgokai, kol išsivadavom iš jų glėbio.


Na ir cia special for Blinda ir Marius, kad nesakytu, kad tik bernus fotkinu. Isrinkau pacia graziausia savo subjektyvia nuomone ;)


Smagus dienos įvykis, bet vėliau vaikų būrelius aplenkdavom. Kitaip galėjom visą dieną prapozuoti :) Juos į šventyklas būriais vežė. Užtat dabar esam įamžinti bent kokioje 40-yje Indonezijos paauglių fotikuose ir mobiliuose.8 komentarai:

Unknown rašė...

nu ka tu cia Blindai ir Mariui vaikus siulai.. As jiems gal geriau emailu atsiusiu, ko i bloga det nelabai galima :))
O tau matau paaugliai patinka - vienas beveik sumuryjo tave i save, tokia rimta mimika nutaises, garantuoju, kad parodys sita fotke mamai ir sakys - mano suzadetine! :))

Edita rašė...

o kiek mes matem ne vaiku? Visos padoresnes arba nescios arba dirba stiuardesemis. :))

Unknown rašė...

uztat turistes nei nescios, nei stiuardeses, nei drovios :P

Tadas rašė...

jetau...kokia tavo subjektyvi merginu nuomone/skonis neblogas....ar jos prie facebooko prijungtos?

Tadas rašė...

Edita...matau apzaveta berniuko svelnumo ir landumo...
:D

Anonimiškas rašė...

Karoli - siusk i privata:) laukiam turisciu nuotrauku:)
Vykis

Anonimiškas rašė...

Galiu patvirtinti, chebra, kad šitas BLOG'as - smagiausias dalykas mano RSSe ;) Nuolat skaitau, bet tik dabar pirmą komentarą rašau. Faina, kad celebričiais patapot. Sėkmės. Netingėkit ir tliau mūsų džiuginti tokio gražiom foto!

Unknown rašė...

aciu aciu, tai ir stengemes kas vakara kaip maldele pries miega atrinkt fotkes ir sugrust i interneta :)

Rašyti komentarą