penktadienis, balandžio 24, 2009

Malaizijos simbolisMalaizijos sostinėje Kuale Lumpure tiek daug dangoraižių ir gražių pastatų, kad jis net šiek tiek priminė Singapūrą. Tik jau be sintetikos, daugiau triukšmo, daugiau skurdo ir daugiau gyvybės. Nors ir čia pilna policininkų, prižiūrinčių tvarką. Bet juos pastebi tik tada, kai ką nors netinkamo padarai. Pvz. draudžiama gulėti parke prie dangoraiziu ant suoliukų :)

Sprendžiant iš nuotraukų kiekio, skirto vienam objektui, atrodo, kad daugiausiai laiko Kuale Lumpure praleidome prie Petronas dangoraižių-dvynių. Tik įsikūrę savo ankštame, bet tvarkingame hostelyje, važiavome apžiūrėti šių milžinų, ketvirto aukščiausio pasaulyje dangoraižio (452m auktštis, 88 aukštai). Naktinis jų vaizdas ir apšvietimas išties įspūdingas. Atrodo tarsi visas paviršius būtų padengtas sidabru:Į šiuos dangoraižius atrodo, kad tiek turistai tiek vietiniai keliasi privaloma tvarka. Atrakcija nemokama, bet turi keltis kuo anksčiau ir užsiimti eilę, kitaip gali nelikti bilietėlių.

Kasa atsidaro 8.30 val., aš kol Karolį išverčiau iš lovos, mes į kilometrinę eilę atsistojome 9.00val. Ir gavom bilietus - tik 11.45 val. turėjome pakilti į 41 pastato aukštą apžiūrėti panoramos. Laiko iki tol ne tiek daug, kad grįžtum namo, tad apėjome pirmą dangoraižio aukštą. O ten pilna firminių parduotuvių, į kurias nedrįsome įeiti. Pabijojome būti mandagiai išprašyti, o Karolis matyt bijojo, kad aš neužsimanyčiau kokios nors Kate Moss suknelės :) Šalia dangoraižių buvo didžiulis parkas su ne ka mažesniu baseinu ir atrakcijomis vaikams. Tai ten su Karoliu ir prastūmėm laiką iki taip ilgai laukiamo 15 min. trukmės pakilimo. Iš pradžių grupelę turistų ir keletą vietinių nuvedė į kino salę pasižiūrėti 3D filmo apie Petronas dangoraižių atsiradimo istoriją, statybas ir pan. Ir pagaliau pakilom į 170m. aukštį apžiūrėti Kualo Lumpuro panoramos. Įspūdinga. Būtų dar įspūdingiau, jei mūsų pakilimo laikas būtų 18val. kai leidžiasi saulė ir apšvietimas fotografavimui žymiai geresnis. Bet... laiko nepasirinksi. Pasigėrėkit ir jūs šiuo milžinu iš šono, o vaizdus iš vidaus jau paviesino Karolis:

Dar nuotrauku yra albume.

Nusileidę dar patekom į madų pristatymą “Spring Summer 2009”, tai neskubėjom išeiti. Karolis prisispoksojo į importuotas ilgakojes manekenes, apie tai su visais vaizdiniais irodymais bus atskiras įrašas. Vat ir bus džiaugsmo vaikinų akims (Tadas kazkada komentaruose prase) :) Dabar man teks vėl ieškoti gražių vietinių vaikinų, kad merginos nebūtų nuskriaustos :)4 komentarai:

V.S. rašė...

Labutis.Skaitom visus ispudzius kasdien.Na ir grazu pas jus.Kai gerai sekasi ,tai dabar jau ramiau.Laukiam nauju irasu.Sekmes.

karolis rašė...

Mama, kad ir anksciau visi nuotykiai tik i gera budavo - idomiau keliaut. O dabar esam salia dziungliu, atgaiva po miestu, ryt kartu su vokieciu porele eisim i 6 valandu zygi i dziungles, poryt vel kazkur i jas lisim (cia yra ilgiausias pasaulyje kabantis tiltas - ji irgi isbandysim, jei Edita iveiks savo aukscio baime:)

Regis rašė...

WOW, turiu pripazinti, kad postai is Singapuro ir Kvala Lumpuro man buvo patys idomiausi. Visgi as miesto vaikis. Sekmes, kiekviena karta atsidares savo RSS readeri tikiuosi rasti postu is Jusu keliones :)

Su geriausiais linkejimais,
Regis ;)

Unknown rašė...

kaip skirtingai, Regi - man atvirksciai, miestai grazu, bet gamta visada idomiau nei asfaltas:)

Rašyti komentarą