sekmadienis, gegužės 03, 2009

Atgal i praeiti - pauksciu parkasVakar vakare gulėdama viename iš tvarkingiausių ir geriausių viešbučių (tik už 8$:), kuriuose esame apsistoję per visą savo kelionę, peržiūrinėjau kelionės nuotraukas (nostalgija pagavo). Ir radau folderį su nuotraukomis iš paukščių parko Kuale Lumpure, kurį planavom paviešinti, bet netyčia praleidom.. Bet niekada ne per vėlu tą padaryti. :)

Taigi grįžtam į Malaizijos sostinę Kualą Lumpurą, kur mes su Karoliu susiviliojome kitų rekomenduota pramoga aplankyti paukščių parką, mat pagal plotą jis didesnis nei Singapūro.

Paukščių parko didžiulė teritorija aptverta tvoromis ir tinklu iš viršaus, kur dauguma paukščių gali skraidyti laisvai, kiti turi po savo aptvarą.

Pakeliui link parko beždžionių nesutikom, bet iš ženklo sprendžiam, kad jų čia turėtų būti..


Neaisku del kokiu priezasciu apsauginis tinklas kartais suplysta, tad tenka ji susiuti..

Daugiausiai ziurovu sulaukia papugosŠis parkas matyt įtrauktas į mokymo programą. Praktiškai visi parko lankytojai buvo didelės mokyklinukų grupės, šeimos su mažais vaikais ir keletas turistų, tokių kaip mes :)

Pora panku:

Daugiausiai matėme povų, jie po visą teritoriją vaikščiojo laisvai ir stručių, kurie visa laimė, laisvai nevaikščiojo, o turėjo nemažas aptvertas teritorijas. Jų galima pamatyti ir Lietuvoje, tai nuotraukų nededu.

O dabar vėl grįžtam į Tailando tarpinį miestelį pakeliui į salas.


2 komentarai:

Egle rašė...

Sveiki, o gal kartais atsimenate to pigaus ir tvarkingo viešbutėlio pavadinimą?:) Ar jį susiradote vietoje, ar užsirezervavote iš anksto?
Ačiū:)

Unknown rašė...

Ne, be šansų, tikrai neatsiminsim :) Ieškojom vietoj - pasirinkimas nemažas, nesunku rasti.

Rašyti komentarą