pirmadienis, gegužės 18, 2009

Kaip Buda Tailande lietuviškus kelių erelius baudžia




Dar nauja patirtis – prieš trejetą dienų susidūriau su Buda. O viskas dėl motorolerio – taip pripratau prie jo, toks geras jausmas keliauti juo, ir aišku, malonumas, kai vėjas sumažina Azijos karštį. O kuo greičiau važiuoji, tuo didesnis vėjas būna, bet ir Buda piktesnis.

Kanchanaburyje išvažiavau į interneto kavinę, gerai, kad vienas, Edita liko hostely ant upės (ten gyvenom ant plaustų įrengtuose kambariuose). Lenkiu vieną vietinį po kito, vienas malonumas, lenkiu mikroautobusą, tada staiga priešais išdygsta kitas, kertu per stabdžius, ir po sekundės jau čiuožiu gatve ant kairio šono.

Va tau Buda ir parodė, kad negalima lakstyti Tailando gatvėmis. Iš tikro kalti ir stabdžiai – galiniai buvo silpni, todėl kai kirtau per abu, priekis stojo, ir galą užnešė. Pripuolė pora vietinių moteriškių, padėjo atsikelti, pasistačiau motorolerį ir nuvažiavau plautis kraujo – kairė ranka dviejose vietose asfalto apskusta, dvi žaizdelės ant kojų ir sudaužtas klubas – ne taip ir blogai kaip po tokio dailiojo čiuožimo ant asfalto. Per tris dienas liko tik viena neužsitraukusi žaizda ant rankos, tai matau, kad iki vestuvių spės sugyti. Bet žaizdos čia daugeliui pažįstamos – pamato, iškart sako, kad turbūt virtai motoroleriu. Motorolerių nuomos punktai pasižiūri skersai, galvoja, nepatikimas vairuotojas, bet kaltę suverčiu stabdžiams, tai išnuomoja be problemų.

Laimei, kad tada važiavau vienas be Editos, bet su ja ir nelakstau kaip vietiniai. Tiesa, yra ir gerųjų įvykio pusių – tampėmės vaistinėlę su visokiais pleistrais, bintais ir tt., ir čia buvo turbūt paskutinis daiktas kuprinėje, kurio nebuvom panaudoję – vadinasi, ne veltui tampemės ją.

Atsiprašau, Buda, ir pažadu daugiau taip nedaryti. Bet motorolerio tai neišsižadu:)

Taip atrodo Buda:

O taip atrodo Budos bučinys (po dviejų dienų nuo pabučiavimo):


O motoroleris kentėjo mažiau nei aš, porą kampų su nubrozdintais dažais, bet žinodamas, kaip vietiniai mėgsta lupti pinigus iš turistų net ir už mažiausius įbrėžimus, nerizikavau – apsimoviau drabužius ilgom rankovėm, kad nesimatytų žaizdų, ir sutemus grąžinau motorolerį – niekas nieko nepastebėjo.

PS: šiandien abu buvom pusdienio maisto gaminimo kursuose. Vat ir atsiranda pirmieji stiprėjančio matriarchato ženklai, pagalvojau – vos Lietuvos prezidente išsirinkom moterį, lietuvių vyrai jau kitą dieną pradėjo mokytis gaminti valgyti.



7 komentarai:

Nerijus rašė...

oh ye.. neblogai tu cia. welcome to da club:) svarbiausia tik nelisk i juros vandeni kol neuzgis visiskai ("uzsitrauke" nesiskaito), nes turesi skyle iki keliones pabaigos.

btw, kada vel busit bankoke? Gal netycia pasimatysim vel;)

Saugokit save ir sekmes!
N.

Laima rašė...

vaje, baisoka. na dar gali pasimelsti budai, kad greiciau uzgytu ir vel galetum maudytis juroj :)

Tadas rašė...

Nu cia pavarei, visa greitkeli matyt nutrynei :)

Unknown rašė...

Nerijau, tolokai mes nuo juros, bet pora dienu po Budos bucinio teko maudytis po kriokliu, siandien upeje, nes plaukem plaustu, tai nelabai iseina vandens isvengt. Del to viena zaizda sunkokai ir gyja, nu bet kaip nors.
O tu planuoji i Bangkoka atlekt? Ar abudu gal, kada?? Mes tiksliai nezinom, pradiniai planai buvo ten liepos 11-13 tik buti, bet ziuriu kad su bilietais i Filipinus kol kas sh gaunas, nes brangus labai, tai planai dar gali keistis..

Laima, maldu nezinau:)

Tadai, zvyrkeli padariau:)

Nerijus rašė...

minciu yra, na bet taciau planai paaiskes veliau. brukstelk, kada jau kazka konkreciau zinosit.

as jus stebiu:)

see ya!
n.

riteris4 rašė...

Karoliuk, turbut uz vietinius norejai sustresnis buti su 2ratoreliu :)
buna kartais, kai neapskaiciuoji.. zinau toki jausma..
tikekimes juju asfaltas neapkrestas. :)
stiprybes ir negaudyk vejo kaip koks lenktynininkas ;)
p.s. bet speju fainai buvo visus lenkti ;)

karolis rašė...

patikek, Rokai, labai faina palakstyt:))

Rašyti komentarą