penktadienis, gegužės 22, 2009

Kelios dienos Tailando šiaurėje - Chiang Mai
Už poros valandų išlekiam naktiniu autobusu iš Chiang Mai į Bangkoką, iš kur jau ryt būsime Kambodžoje. Chiang Mai buvom berods 5 dienas - jei ne
Rūta ir Vilius, būtume buvę trumpiau, bet kai taip svetingai priėmė - mes ir pasinaudojome..:))

Sukėliau nuotraukas iš Chiang Mai į albumą - kadangi nespėsim plačiau parašyti, pasižiūrėkit bent nuotraukas. Ir čia tik dalis, vėliau dar bus iš maisto gaminimo kursų, turgaus, trekingo - pasvaikščiojimo džiunglėmis ir su drambliais, plaukimo upe. Vakarais nebūdavo kada nuotraukų sudėti, vis ką veikdavom - ačiū lietuvias už smagias dienas Chiang Mai (pratęsim Lietuvoj:).
Beje, šiandien yra lygiai mūsų kelionės pusiaukėlė - liko tiek pat dienų, kiek jau keliaujam - 52. Daugokai, nes kartais atrodo, kad jau tiek nemažai aplankėm, pamatėm, bet dar tiek pat laukia - jėga :)

PS: Tėti, jei nespėsiu šiandien paskambinti - su gimtadieniu! Bet jei ką iš Kambodžos ryt skambtelsiu, kai tik rasim internetą.

PPS: vakar naktį internete žvejojau pigių bilietų į Filipinus kelionės pabaigai - jau buvom išsigandę, kai pamatėm, kad ten nuskristi kainuoja šimtais dolerių, bet kelios valandos naršymo pusę galvos skausmo panaikino - nupirkau bilietus grįžimui iš Filipinų liepos 11 d. (Manila - Kuala Lumpuras - Bangkokas). Su persėdimu, nes labai gera kaina papuolė - vos po 180 Lt žmogui. "Vos", nes kontekstas keliskart brangesnis. Liko pusė darbo - rasti nebrangius bilietus iš Vietnamo į Filipinus.


9 komentarai:

Romena rašė...

o ta su Zomm foto man daryta? keisti molinukai toj saly gyvena....bet grazus labai

Rita rašė...

Mes vis lazinames, kur jus mus pavysit - buvau tikra, kad Laose, bet dabar tik pamaciau staigu posuki nuo Laoso Kambodzos link, tai matyt tuomet Vietname. Mes tik labai bijom, kad jus, sprinteriai, musu, stajeriu, nenupustumete nuo kelio prashvilpdami pro sali:) tai praneskite, kad pasiruostume.

Anonimiškas rašė...

Pacios nuostabiausios nuotraukos...Ypatingai ta, kur Karolis su mergina...akys net zvairos...idomu nuo ko???...turbut nuo cheeserrrrrrr...

Unknown rašė...

aha, Romena, pamatem ir tau nufotkinom Zooma - idomu, cia jie nuo swedbankio ar jus nuo ju nusiplagijavot?:D

Rita, mes ne sprinteriai, mes orientacininkai:)) Pasiklysti, nukrypsti nuo kelio, bet islaikai tempa ir dar salikeles paziuri, kartais tycia nugrybauji..:) O i Kambodza atvarem pirmiau Laoso del Vietnamo - paskaiciavom, kad jei is Saigono skrendam, mums patogiau nuo Kambodzos pradet. Beje, jus po Laoso kur planuojat, Vietnamas, o toliau?

Anonimui - tai aisku, toks issidabines grozis salia, tai net paprasiau nusifotografuot:)

Linkejimai visiems is Kambodzos - visiskai kitokia valstybe nei ankstesnes, bet su sharmu:)

Unknown rašė...

ps: uuuu kaip ka tik pradejo pilti - vos lasnoti pradejo, uzejom i interneta, bet dabar varo kaip is kibiro.. arba vonios. lietingasis sezonas :)

Ruta rašė...

Labas:) Pas mus tokie tusti namai be jusu... Ir tenka nuolat zaisti su vaikais jusu zaidima. Dziaugiames susipazine, pasimatysim LT, nebent dar grisit i Chiang Mai:)
Geros keliones ir Kambodzoj valgykit ne vien pica:) Iki:)
Ruta

Unknown rašė...

iklampinom su tuo zaidimu, che che, nieko, atsizais vaikai ir pamirs:)
o picos ir nezadam valgyt, rizikuosim labiau nei jus:)) vietinius patiekalus jau pratestavom, matem dar, kad prancuzai cia paliko palikima - prancuziskas bagetes ir sumustinius, bet ju net nesinori.

Edita rašė...

Ruta, sugristume i Chiang Mai nebent tuo atveju, jei Karolis nerastu pigiu bilietu i Filipinus. :)) Bet manau pora bemiegiu naktu ir ras, tad susitiksim jau Lietuvoje ;)

Ruta rašė...

Karoli, tai pica Kambodzoj kaip tik gana rizikinga:) nekad nezinai, ka ten ikeps:)
Edita, bilietus tikiu kad rasit. Laukiam nesulaukiam tolimesniu jusu avantiuros istoriju:)
Ruta

Rašyti komentarą