sekmadienis, gegužės 17, 2009

Maistas Bankoko gatveseBankoke galima visai nebrangiai praleisti keleta dienu, jeigu megsti daug vaikscioti pesciomis, sugebi atsispirti nieko nenusipirkes nuo nesibaigiancio turgaus ir valgyti tiesiog gatveje.
Maistas priesingai nei restoranuose gatveje labai nebrangus ir toks pats skanus. Tradicinis tailandieciu patiekalas Pad thai kainuoja apie 2Lt. Visi patiekalo ingridientai sudeti i viena didele keptuve. Issirenki makaronus ir cia pat viska sumaiso, imusa kiausini, sliuksteli keleta padazu, apkepa ir patiekalas per minute jau garuoja vienkartineje leksteje. Staliuko cia nera, tad maista valgyti tenka atsistojus, jeigu pasiseka, gauni kede atsisesti.


Cia musu uzkanda alkiui numalsinti - ant pagaliuku susmaigstyta zalia mesa (vistiena, jautiena arba kiauliena) su pipiro ir ananaso gabaliukais. Kuria cia pat ant groteliu ir pakepa.

Uzkandai galima rasti ir sparneliu, kulseliu, uodegeliu ir kitu vistos daliu, pakeptu ant groteliu..


Maistas gatveje didele pasirinkimo ivairove nepasizymi. Dazniausiai tai yra sriuba su makaronais, vistiena ar juros gerybemis ir ivairiomis darzovemis bei zalumynais. Nereikia net meniu, pirstu parodai ko nori ir sukrauna viska i lekste. Tokiu budu Karoliui lengviau parodyti, kad nedetu svogunu. Nes ne visi kalba angliskai, tai Karoliui kartais tenka isiverzti i virtuve, susirasti kur sudeti svogunai ir gestais parodyti, kad siu nedetu. :)
Tiesa, skystima sriubai jie patiekia i atskira lekstute ir salia atnesa astriu ir saldziarugsciu padazu ir prieskoniu. Tad sriuba galima pasidaryti pagal savo skoni:Vietiniai atrodo ir gyvena gatveje, salia isdeliotu maisto produktu susikuria antrus namus:

Idomu, kaip tokiam karstyje mesa nesugenda?..


Daugiau nuotrauku albume.7 komentarai:

Unknown rašė...

As ten tik viena karta tebuvau i kabako virtuve isiverzes, ieskodamas svogunu, kad parodyciau, ko nereikia mano patiekalui:) Nes jie ne velnio nesuprato. Bet radau, parodziau, gavau ko norejau:)

zilvinas rašė...

ir taip paprastai i virtuve isileido? :)

Unknown rašė...

kad čia virtuvės nelabai atskirtos, praktiškai gali matyti, kaip gamina, tai nebuvo sunku į ją patekti, susirasti svogūno galvų tarp daugybės daržovių, ir parodyti, ko nedėti į maistą:) Ir aišku nieks nepyko, bet džiaugėsi, kad pagaliau suprato, ką čia tas turistas jiems bando pasakyt visas 5 minutes:)

Laima rašė...

o ko tie svogunai tokie jau netinkami? :)

Romena rašė...

ooo, o su svogunais cia jau ilga istorija - nusitesusi nuo pat Karolio vaikystes...

Unknown rašė...

kokia dar ilga istorija, labai viskas paprasta ir dviem zodziais apibudinama - nekenciu svogunu. ir tiek:)

Jose rašė...

Vištienos širdys ir kepenys gatvėj buvo kažkas tokio!!! 1 pagaliukas su 4 širdim - litas ;>

Rašyti komentarą