pirmadienis, gegužės 18, 2009

Mums begeriant alų Lietuvą užvaldo moterysVakar taip ir neišėjo sekti rinkimų rezultatų, ir čia kalti tik Rūta su Viliumi (iš www.rutele.lt) :) Nuvažiavom vakare pas juos į svečius, bet vakarinis apsilankymas tapo naktiniu - taip ir prasidėjom smagiai su alumi iki 4 h ryto, prašnekėjom apie Tailandą ir kitas šalis, keliavimą apskritai, ir dar apie viską. Tai kai grįžom namo, jokios intrigos nebebuvo, nes rezultatai Lietuvoje buvo aiškūs - Grybauskaitės rinkimų nugalėtoja tapo Grybauskaitė. Pirmą kartą toks sutriuškinimas Lietuvos rinkimų istorijoje, žiūrėsim, kaip Grybauskaitei seksis kuopti visą mėšlą - rezultatas įpareigoja. Viso gero, Valdai, ačiū, ir pailsėk. Dar reikia pasakyti viso gero Prunskienei, gal po trečio nesėkmingo karto nustos kandidatuoti į prezidentus ir visam laikui grįš į Labanoro tankmes - visiems bus geriau.

Grįžtant prie Rūtos ir Viliaus - čia tik treti mūsų sutikti lietuviai per visą kelionę, tai net gera vėl lietuviškai kalbėti su žmonėm:) Kas neskaitėt jų blogo, jie čia ne šiaip savaitei ar dviem atmovė - o visam pusmečiui, kartu su dviem vaikais, ir Tailande dar gyvens iki birželio. Geras antikrizinis sprendimas:)

Beje, šiandien Chiang Mai turėsim pusdienio maisto kursus! Virėjomis patapsim, cha:) Abu gaminsim po 5 patiekalus, tai sėkmės atveju Lietuvoje mokėsim 10 tailandietiškų skanėstų, bet man pakaktų ir vieno - jei taip tobulai išmokčiau red curry, kokie čia yra. Į kursus įeina ir apsilankymas turguje kartu su "mokytoju", o vėliau dar ir knygą gausim - visiems kulinarijos genijams Lietuvoje mielai ją paskolinsim su galimybe paragauti pagamintų šedevrų.

Kol rašiau, atnešė pusryčius (tiksliau čia jau pietūs), po jų važiuosim su tuk-tuk'u pasiimti naktį palikto motorolerio pas Rūtą ir Vilių. Shit, šiandien čia vėl žiauriai karšta, matyt vakare vėl lis, kaip vakar. Kepsim :)2 komentarai:

Neringa rašė...

As uzsisakau ta knyga pirma pasiskolinti ir dar prasysiuos pas jus i kursus - ismokti tu 10-ties patiekalu.

Unknown rašė...

ok, turim dvi, ten tokios ju pačių atspausdintos knygelės su beveik 30 receptų - bet problema bus su ingridientais:) Bet jei išmoksi tobulai raudonąjį curry aštriai, atvažiuosiu pas jus į Kernavę kad ir kas vakarą :)))

Rašyti komentarą