ketvirtadienis, gegužės 28, 2009

Nors esam pasauly tik tryyys milijonai...Tikimybė atsitiktinai sutikti lietuvį Kambodžos sostinėje Pnompenyje turbūt lygi vienai iš kelių tūkstančių ar milijono – bet mums kažkaip pavyko :)

Vaikštom mes šiandien muziejuje – buvusioje mokykloje, kuri raudonųjų khmerų valdymo metais buvo paversta į žiaurų kankinimo kalėjimą (kažkas panašaus, kaip KGB muziejus Vilniuje, tik Lietuvoje ekspozicijos įrengtos geriau). Ir staiga priešais matau laiptais lipantį matytą veidą – spoksau kokias tris sekundes į jį, nes pagalvojau, kad per daug žinių laidų Lietuvoje prisižiūrėjau ir man vaidenasi, jis irgi žiūri į mane, matyt, nustebęs, kas čia sustojo ir spokso į jį. Ir tik kai lietuviškai pasisveikinau, gavęs tokį pat atsakymą supratau, kad nesivaidena – netyčia susitikom su LR Užsienio reikalų ministru Vygaudu Ušacku.


Šnektelėjom keletą minučių, nustebę, kad taip netyčia pasaulio užkampyje įmanoma tautiečių sutikti. Jis čia porai dienų atvykęs į Europos ir Azijos užsienio reikalų ministrų susitikimą, mes trumpai papasakojom apie savo kelionę, apie aplankytų šalių skirtumus. Ministras susidomėjo ir pasiūlė grįžus padaryti prezentaciją apie šias šalis užsienio reikalų ministerijoje, kaip supratau, tiems, kas dirba su Azija (gal net iš kursiokų ką sutikčiau, jų ten krūva dirba:). Paskui pasiūlė netgi nuotraukų parodą – paliko savo vizitinę, mes davėm nuorodą į blogą, ir sutarėm susirašyti grįžus į Lietuvą, gal kas pavyks.

Ne tiek ir mažai tie 3 milijonai visgi...

Apdeitas po kelionės: jablynkšt, pavyko.


15 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Nu tikrai turetu but didele nuostaba, visur musu pilna... :)
Irma

Regis rašė...

Ne, nu cia tai awesome. As apakes :)))) Geeeeras. Man idomu, kiek zmoniu Lietuvoje zino, kad Usackas dabar Kambodzoje? :)

Nerijus rašė...

:)) jega!

Tadas rašė...

o kodel as galvojau kad Usackas su jumis kartu i kelione isvaziavo?....

dirvele rašė...

Čia tik jums ir tegali taip atsitikt :)))

Unknown rašė...

Tadai, mes jam pamirsom pasiulyti pries kelione prisijungti - siaip, manau, butu sutikes kartu keliauti..:)

Tadas rašė...

Dirvele manes klause, ar jus dar Obamos ten nesutikot?..

Unknown rašė...

nea, bet siandien slepdamiesi nuo lietaus vienuolyne, susipazinom su vienuoliu, kuris studijuoja tarpt.santykius ir gerbia Obama - sake, kad jam el.laiskus paraso ir pagiria padekoja uz gerus sprendimus. apsikeitem emailais su tuo vienuoliu, idomus zmogus:)

Unknown rašė...

Papopuliarinau jus pas save.

zilvinas rašė...

geras :)

Martynas rašė...

Jo.. tikrai geras nutikimas:D

Anonimiškas rašė...

Sveiki. Rasau as jums is Uzsienio reikalu ministerijos. Perskaiteme sia netiketai idomia zinute jusu tinklarastyje ir noretume ja su visa nuotrauka patalpinti URM interneto svetaines www.urm.lt skyrelyje "Ziniasklaidos publikacijos" (tas skyrelis randamas svetaineje pavaziavus zemyn). Ka apie tai manytumete? Kaip teksto ir nuotraukos saltini nurodytume
http://100dienu.blogspot.com/. Tikiuosi teigiamo atsakymo. Pagarbiai, Gytis Marcinkevicius, URM Elektronines komunikacijos skyriaus vedejas, el.pastas gytis.marcinkevicius@urm.lt

Anonimiškas rašė...

sutiktum, Karoli, kursiokų, sutiktum :)) manai, kad šiaip sau viskas, atsitiktinumai?:)

Unknown rašė...

Gyti, jokiu problemu, parasiau ka tik emaila.

A kuris is kursioku cia parase ta kita komentara? Vardais nepradesiu vardinti, ilgai uztruks..:))

Gytis rašė...

dėkui už atsakymą.
jau pakabinau URM interneto svetainėje.
taip pat paleidau nuorodą per Facebook.
nenustebkite, jei tinklaraščio lankomumas nevaldomai padidės:)
sėkmės keliaujant.
Gytis

Rašyti komentarą