antradienis, gegužės 05, 2009

Ropliai ir kriokliai
Šiandien belakstydami po Koh Samui salą (koks gėris yra motoroleris!) turėjom porą pramogų – gyvates ir krioklius. Radom gyvačių fermą – tiksliau mažą pusiau zoo sodą, kur mus įkalbėjo pažiūrėti gyvačių šou. Šou savotiškas – kartais juokingais, kartais visai nieko – labiausiai juokingai skambėjo komentatorius, kuris pūsdamas į mikrafoną bandydavo sukelti įtampą, kai kokia kobra puldinėdavo prižiūrėtoją. Pradžioje mergaitė save apsilipino skorpionais:


Kitas darbuotojas erzino kobras:Tada į sceną išėjo pasaulio rekordininkė – prieš 7 metus ji 32 dienas pragyveno stikliniame kube su 3 tūkst. skorpionų. Apsidėjo skorpionais ji, vieną įsikišo į burną ir... pagal banalų bumčiką pradėjo šokti žiūrovams – labai juokinga buvo, šokio judesiai priminė kokios 6 klasės „žiburėlius“ - galėjo pastovėti ir nešokti ji..:)


Žiūrovų buvo visa „minia“ - kokie 8, tai kai atėjo eilė savanoriui iš salės (cirke gi visada buna:) – aišku nuėjau, davė balioną sušerti gyvatei:


Po to dariau viską, ką tik siūlė žiūrovams, nes iš tų 8 žiūrovų minios mažokai norinčių buvo. Davė gyvatė palaikyt, tada smauglį užkėlė ant kupros – žodžiu, apturėjau pramogų:)Antrą dienos pusę nusprendėm atsivėsinti didžiausiame salos krioklyje – iki jo reikėjo nemažai kopti gan stačiu kalnų šlaitu:


Jeigu tingi, žinoma, šalia iškart atsiras tailandietis, kuris pasiūlys nepigią kelionę į kalną drambliu – žalčiai gyvūnų išnaudotojai (bet drambliai valgo gražiai):


Bet buvo verta įkopti – išvėdinom įkaitusias galvas šaltam krioklių vandeny:
Beje, Tailandas – pirmoji budistiška valstybė, prieš tai buvom pas musulmonus (neskaitant margo Singapūro), tai esam ateityje – dabar pas mus yra 2552 metai, skaičiuojami nuo Budos mirties. Šiaip sala marga nuo budistų ir induistų šventyklų – budistai stengiasi kuo daugiau ryškių budos statulų pristatyti, o induistų šventykos ir jų dievų išvaizda – blemba, įdomu, kas visa tai sugalvojo, turėjo būt gerokai apsirūkę:) Bet jei rimtai, visa ta induistų dievų hierarchija įdomi – pasigilinam ir vėl pamirštam, ką kuris dievas reiškia, labai ten daug visko. Reiks pabrowsint išsamesnės info apie religijas – VU TSPMI kažką lyg ir kabinom, bet per silpnai, tai dabar išsilavinimo spragos lenda:)

Norėčiau tokios aprangos, kaip budistų vienuoliai turi:Beje, mes jau tapom priklausomi nuo masažų – šiandien vėl neatsispyrėm pagundai, išbandėm skirtingus – aš viso kūno masažą su aliejumi, Edita – nugaros ir pečių (bet masažavo vis tiek visą kūną). Valanda už 23 Lt kiekvienam – bijau, kad Tailande tai suvalgys nemažą dalį biudžeto:)

Dvi su puse dienos Koh Samui saloje mums pakako – ryt paliekam ją, ir keliames į gretimą Koh Phangan. Matyt, bus kažkas panašaus, tik mažesnė – kainos ir turistų kiekis tas pats, tai galvojam apie Rūtos (iš www.rutele.lt) pasiūlymą aplankyt vieną necivilizuotą salą vakarų pakrantėje, kur kokie tik 3 turistai. Nes čia jei ne motoroleris, su kuriuo galim pabėgt ir į džiungles, ir į kalnus, būtų beveik Palanga – daug turistų ir atrakcijų jiems, yra McDonalds, Starbucks, net didžiausi prekybos centrai Tesco ir tt. - tokios europietiškos civilizacijos mums nereikia, galėjom ir namie ja pasidžiaugti, tai kai nebeliko kur nulėkt su motoroleriu – plaukiam toliau.

(jei kas planuojat atostogas Tailande, Koh Samui sala tikrai ne ta, kurioje verta jas visas ir praleisti – nebent esate vidutinio amžiaus viengungis vyriškis, matėm daug čia tokių, su jaunomis tailandietėmis parankėje – toks turizmas čia populiarus).

Kaip visad, dar kažkas iš Koh Samui yra albume.6 komentarai:

Robertas rašė...

tai taip ir liko neaisku del tos kobros ir baliono-prarijo ar nelabai?:)

Romena rašė...

Robi, man irgi tas pats klausimas iskilo:D bet kaip sitaip - pasakojo, pasakojo, o vat svarbiausio fakto nepaminejo...

Anonimiškas rašė...

Cia kaip is Exuperi "Mazojo princo", kai gyvate skrybele prarijo :) (ar dramblis ten buvo?) :)

Robertas rašė...

na,negaliu...skandalas!!!kaip ir kiekviena vakara,po sunkios darbo dienos,mases visokiu reikalu ir siaip visokiu durnu nieku,prisedu prie kompo,kad pasinert i svaiginancia 100dienu epopeja ir...NIEKO!!!visiskai nedovanotinas aplaidumas ir nedemesys savo nuolatiniams skaitytojams!!!prasom kuo greiciausiai pasiaiskinti!!!kaip kompensacija uz moraline trauma noreciau dvigubai daugiau,nei iprasta fotkiu:)))

Unknown rašė...

haha, Robi, islepai :P eik zmonai valgyt virt ar dar kokia visuomenei naudinga veikla uzsiimt, o ne spama skaityt cia :) o siaip tai sita sala zymiai zymiai geresne, tai biski atsipalaidavom ir net tingim rasyt :D nieko, veliau bus, dabar tik trumpai parasysiu irasa apie planus ir tiek, fotkes veliau.

beje del baliono - gyvate susprogdino ji liezuviu :P

Unknown rašė...

Jie daunai!

Rašyti komentarą