penktadienis, birželio 19, 2009

Maratoną žeme keičiam į maratoną dangujeIš el.pašto pagaliau į vieną vietą susirinkau visų likusių skrydžių rezervacijas, žiūriu, kad jų turim galybę. Vakar atskridom iš Danango į Saigoną (24 val. autobusu versus 1 val. lėktuvu, o kaina skiriasi tik keliasdešimčia procentų), liko dar... devyni skrydžiai :) Avialinijų bilietų akcijos ir sunkiai įmanomas keliavimas Filipinuose tarp kai kurių salų privertė mus pigiai „apsipirkti“ ir dabar summa summarum turim tokį galutinį grafikėlį danguje.

06 20 Saigon – Manila
07 01 Davao – Cebu (Filipinų viduje)
07 07 Cebu – Puerto Princesa (Filipinų viduje į tolimą salą)
07 10 Puerto Princesa – Manila (Filipinų viduje, nuo čia prasideda ilgas grįžimas namo)
07 11 Manila – Kuala Lumpur (persėdimas link Bangkoko)
07 11 Kuala Lumpur – Bangkok
07 13 Bangkok – Dubai
07 14 Dubai – London
07 14 London – Ryga

O Filipinai turėtų būti įdomūs – mažai domėjomės kol kas, tai jausmas panašus kaip prieš atvykstant į pačia pietryčių Aziją. Bet čia pripratom ir jau maždaug žinom, ko galima tikėtis iš kaimyninės valstybės, tuo tarpu Filipinai gerokai toliau nuo kranto – ne tame pačiame katile virę, tai ir skonis turėtų skirtis.

Tiesa, Filipinus pasilikom kaip desertą kelionei, bet skaitydami laikraščius kol kas girdim daugiau blogų naujienų iš jų salyno. Edita dabar perskaitė, kad Vietname virusu H1N1 apsikrėtę tik 4 žmonės (vienas pabėgo iš ligoninės:), o Filipinuose gripas jau labiau pažengęs – o jau manėm, kad jis apskritai numirė, nes jokių naujienų kuris laikas apie gripą nebegirdėjom. Kitas nelabai geras naujienas kol kas nutylėsim, kol savom akim neįsitikinsim:)

Už 4 valandų jau būsim danguje, pusę penkių ryto leisimės Maniloje – paskutinė sostinė mūsų avantiūroje, ech, jaučiam, kad kelionė jau į pabaigą.

Taip atrodo mūsų pradinis planas Filipinams – kol kas šakėmis ant vandens brėžtas, svarbu laiku į oro uostus nusigauti, visa kita vėl ekspromtu :) (žalia linija – kapstomės žeme, raudona - skrendam):


PS: Rašiau kavinėje vakarieniaujant, tai per trumpą laiką čia atėjo ir savo prekes įkyriai siūlė 7 knygų pardavėjos ir dar kokie 5 vaikai su kažkokiom smulkmenom pardavimui – nuo turgaus su kojomis niekur nepasislėpsi:)6 komentarai:

Jurate rašė...

Tad liepos 14-a Rygos aerouoste jus pasitiksim su Draugystes pyragu! :)

Anonimiškas rašė...

labai įdomu skaityti jūsų kelionės įspūdžius,šaunuolis

Unknown rašė...

Jurate, zinant, kadmes Londone beveik visa diena sugaisim pakeiciant lektuvus, ir zinant, kad ten kainos bus keliasdesimt kartu didesnes nei cia, todel moraliskai bus sunku prisiversti pirkti kad ir sumustini - tai gal tu lauk musu geriau su lasiniais ir juoda duona..:))) O mama Editai pazadejo varskes apkepa, jei is Siauliu i Vilniu vaziuosim per Telsius:)

Aciu, anonimai:)

riteris4 rašė...

Karoli,
filipinuose kai pavalgysit sakykit:
""dagham salamat samanha pakaon" cia berods tagalog kalba (zodziu Mindanao saloj turetu suprast - matau ten planuojat but)
gero laiko jums filipinuose - man pasakojo, kad ten vaisiai labai skanus.. ;) mmm, kaip as as noreciau

Unknown rašė...

Rokai, isversk:) Is kur cia zinai sita?

riteris4 rašė...

Karoli,
paveluotai, bet geriau veliau nei niekada :)
pasiteisinimas-negavau pranesimo,kad tu parasei.
Cia reiskia "labai aciu uz skanu maista" ar pan.
nezinau tiksliai,kaip rasyti reikia, bet bent jau mane taip filipinieciai ismoke sakyt, tik gaila,kad filipinuose dar nebuvau...

Rašyti komentarą