antradienis, rugsėjo 29, 2009

Video trupiniai iš Azijos - nuo beždžionių iki rojausValiau prikimštą telefoną, radau keletą video iš Azijos - kokybė prasta, bet šį tą galima pažiūrėti. Įkeliu kelis skirtingus iš įvairių pietryčių Azijos taškų.

Pasivaikščiojimas rojuj - Coco Loco saloje FilipinuoseŽemyn upe iš Taman Negaros nacionalinio parko MalaizijojePasivažinėjimas motoroleriu Sumatros saloje IndonezijojeViena geriausių vietų Tailande - Tree House namukai Ko Phangan salojeVaikštom jūros dugnu per atoslūgį prie Coco Loco salos FilipinuosePasivažinėjimo pertraukėlė Ko Phangan saloje (Tailandas)Paskraidymas kateriu link Pulau Perhentian salos MalaizijojeBeždžionė-darbininkė Ko Samui saloje Tailande (pririšta prie virvės skina kokosus, o nulipus dar ir užpulti bandė:)Velnias, pasižiūri, ir vėl norisi lįsti į kokį Emirates.com ar AirAsia.com ieškot pigių bilietų :)9 komentarai:

Vilius rašė...

Ir išties, pažiūri, prisimeni ir vėl norisi tenai :)

Anonimiškas rašė...

Noooooriu i Azija!!!!!!

Unknown rašė...

skriiisssskkkkk! :)

Unknown rašė...

Viliau, jei vėl kokiam pusmečiui varysit, įspėk - būtinai vėl kelioms dienoms užsuksim :D

Maple rašė...

Oi, kaip idomu!!! Bet taip ir nesulaukem Jusu pasakojimo apie adaptacija! Zurnale, aisku, skaitem, bet idomu butu paskaityti cia, Jusu blog'e....Praejo siek tiek laiko, kai grizote, kaip jauciates??? Ar keliavimo aistra sustiprejo ar susipnejo? (Nors atsakyma, manau, zinau...)

Unknown rašė...

nerašėm apie adaptaciją, nes nelabai ką buvo rašyt - kadangi grįžom vasaros viduryje, buvo lengva - keliones pratęsėm savaitgaliais Lietuvoje, įsivažiavom į darbus, ir tiek :) O naujų kelionių norisi visada, aš jau kelis kartus "netyčia" vos nenupirkau pigių Ryanairo bilietų čia aplink paskraidyt, bet datos buvo nepatogios, tai susilaikėm:) Norėjosi pokyčių po kelionės, tai pakeičiau darbą. O daugiau lyg nieko ypatingo - dar net nebaigėm visų nuotraukų susitvarkyt, norim pasidaryt fotoknygą su keliais šimtais kelionės nuotraukų. Tiesa, beveik sutarėm su Užsienio reikalų ministerija - greičiausiai ten padarysim nuotraukų parodą.
Tiesa, ką dar buvau prisižadėjęs ir likau skoloj - apibendrinti aplankytas šalis, su patarimais ir tt. Eilėje laukia:)

Maple rašė...

Vadinasi, adaptacija buvo lengva...tai gerai...

Rasykit, pasakokit, nes laaabai idomu...Neapleiskit savo blog'o, nes mes nuolatos ji skaitom...Lauksim apibendrinimo, su patarimais ir ,aisku, nuotrauku parodos is URM, ir ispudziu kaip sekesi...

Kotryna rašė...

ech, kaip prisiminimai atgijo... dvejopi jausmai - ir norisi, ir dar nesinori atgal...
nors jau ziurinejames bilietu vasari i Indija ;) bent jau 3 savaitems

Unknown rašė...

oo, Kotryna, jūs greiti:)
ei reik suplanuot dar kurį vakarą spalio pradžioj susitikt visiems, kol Laimona su Martynu neišvažiavo vėl :)

Rašyti komentarą