šeštadienis, lapkričio 28, 2009

Vaizdai iš parodos "100 dienų Pietryčių Azijoje"Vis dar nepabėgę nuo bacilų, bet ketvirtadienį atidarėm parodą Užsienio reikalų ministerijoje, čia keli vaizdai iš jos - atidarymas ir nuotraukos, kabančios ten.


Lygiai po pusmečio vėl susitikom su ministru V.Ušacku, smagu, kad jis tą netikėtą susitikimą su mumis Kambodžoje irgi puikiai atsimena. Tarė keletą žodžių per atidarymą:Tada keletas žodžių iš mūsų pusės (tiksliau iš manęs, fotografė nepanoro dalintis bacilomis su visais:)


Maloniai nustebome, kad parodoje apsilankė ir keliautojas fotografas Paulius Normantas - jis pats ką tik naujausią savo knygą pristatė, per mūsų parodos atidarymą papasakojo - keliauja 20 metų, turi daugiau nei 20 tūkst. nuotraukų. Toli mums iki tokių mastų..:)


Ačiū apsilankiusiems, kas nebuvot ir nematėt - čia keli kadrai iš tų, kabančių ant sienų (blogo skaitytojams bus matyti:)PS: žiniasklaidoje apie parodą buvo čia: lrytas.lt, 15min.lt.3 komentarai:

lina rašė...

Nuostabios nuotraukos! labai linkeciau, kad parodu butu daugiau ir zinoma kelioniu!

Raimonda rašė...

Šaunuoliai :) Gaila, kad dėl visų gripų neteks aplankyti parodos. Bet gal kada ir knygą išleisit? O tada - surengsit turą po LT :) M? Bet kokiu atveju - sveikinu! Jūsų kelionės nuotraukos tokios, kurias būtina visiems rodyti.

Unknown rašė...

tai kad blogas atstoja knygą, pradžiai jo ir pakaks :)) Fotoknygą vienu egzemplioriu vis dar planuojam pasidaryti, parodysim, kas užsuks į svečius kai turėsim :)

Rašyti komentarą