sekmadienis, spalio 17, 2010

Naktiniai pastebėjimai pro objektyvą tame pačiame Paryžiuje
Ir dar šiek tiek Paryžiaus naktį, beveik be komentarų. Pirma pusė vaizdų yra iš Monmartro, antra iš bet kur kitur, su pažįstamais Paryžiaus simboliais ir ne tik.
Su draugu:
Alkaniems paryžiautojams galime parekomenduoti, kaip ir mums parekomendavo, ir nenusivylėme - restoranų tinklas "Leon de Bruxelles", be kelių kitų patiekalų praktiškai siūlantis tik midijas - įvairiausių skonių. Žiauriai skanu (nors "René" Vilniuje irgi ne ką prasčiau midijas siūlo:).


(dieninis Paryžius buvo toks, Paryžiaus menas yra toks)10 komentarai:

Andrius rašė...

Paryžius, kol kas pats įspūdingiausias miestas kuriame esame lankęsi :).

Unknown rašė...

Man asmeniškai Paryžius turi daugiau žavesio nei kiti Vakarų Europos grandai, kaip Londonas, Barselona, Berlynas. Bet nesakau, kad pastarieji prastesni, be to gal per trumpai juose buvau :)

Anonimiškas rašė...

Karoli papasakok koki plana reikia susikurti kad sutaupyti pinigeliu kelionems? :)

Unknown rašė...

Formulė paprasta, paprasčiausiai mažiau pinigų išleidinėti visokiems š Lietuvoje, daugiau liks kelionėms :)

O šiaip nereikia įsivaizduoti, kad keliavimas užsienyje labai jau brangus, ypač po to, kai kainos Lietuvoje kai kuriais atvejais net brangesnės, nei kitur Europoje. Gaudom tik akcijinius bilietus (www.azuon.com - labai rekomenduoju), atostogas derinam prie pigių bilietų, bet ne atvirkščiai, viešbučius renkamės pagal kainą - žodžių darom viską, kad geriau keliauti dažniau, bet su mažiau komforto, nei rečiau, bet prabangiai :)
Kiekvienam pagal poreikius - mums toks backpackerių stiliaus keliavimas (o ne ekskursijos ar kelialapiai su viskas įskaičiuota) turbūt patiks dar labai ilgai :)

Anonimiškas rašė...

faina!!!

Anonimiškas rašė...

o šita Karoli, dė viešbučių. Tai juos gaudote internete? ar vietoje per turizmo centrus :))

Unknown rašė...

Visaip. Europoje beveik visada susirandame ir užsibookiname dar prieš kelionę internetu, retais atvejais nuvykę vietoje ieškome. Bet ne per turizmo centrus, o tiesiog slampinėji gatvėmis ir dairaisi užrašų "hotel" :) Tokiu atveju labai praverčia Lonely Planet, po Azijos pamėgom naudotis jo info - taip galima rasti nebrangių viešbučių net iš anksto neužsisakius.
Tiesa, ieškant internetu galim parekomenduoti dvi svetaines: Booking.com ir Hostelbookers.com.

O Azijoje visada ieškodavome tik atvykę į miestą, slampinėdami su Lonely Planetu ar klausinėdami vietinių.

Ignas rašė...

Kokio grožio nuotraukos. Nuotaika panaši į mano matytą ir patirtą Paryžių. Tikiuosi, kad dar bus progų ten nuvykti.

Rokas rašė...

Nu gražu gražu nieko nepridursi daugiau :) Atostogų užsimaniau net :)

Vilma rašė...

Pritariu Karolio išsakytai nuomonei apie keliones. Smagiausia ir pigiausia keliauti, kai pati viską susiorganizuoju- nuo lėktuvo bilietų iki viešbučio užsisakymo, automobilio nuomos ir t.t. Taip keliauti žymiai įdomiau, nei nusiperkant kelialapį iš kelionių agentūros, kur tau daugiau nieko rūpintis nereikia. Bet žinoma kiekvienas žmogus skirtingas ir turi teisę rinktis kaip jam keliauti.

Aš visad savo keliones planuojuosi pati:)

Rašyti komentarą