pirmadienis, sausio 10, 2011

Ups - papuolėm į "Panelę" :)
Man iki šiol juokinga (nes juk "Panelė" kažkada buvo paauglių mylimiausias žurnalas, tiksliau vienas jo puslapis tarp klasiokų mušo populiarumo rekordus), bet smalsių ir po blogą landžiojančių žurnalistų dėka su savo kelionių istorijomis atsidūrėm sausio mėnesio "Panelės" numeryje :) Krūva nuotraukų ir mūsų kai kuriems (kas mus pažįsta) jau girdėti pasakojimai nuo Kipro iki Azijos, nuo Brėmeno iki Gruzijos. Kai kurie klausimai/atsakymai galėjo ir nepapulti į žurnalą, ai bet tiek to - čia ne didžiausia mūsų nesąmone :))
6 komentarai:

bilt rašė...

Koks jausmas kai Jūsų nuotykiai atsiduria žurnaluose? :) nepaliksit išlepe? :))) ne pirma publikacija jau spaudoje :) bet labai smagu kad pastebi ir padalija ispūdžius kitiems skaitytojams, kurie dar nebuvo atrade Jūsų puikaus blogo.

Unknown rašė...

Nežinau, o koks turėtų būti jausmas?:) Kadangi apie visas keliones rašom bloge, tai čia iš esmės tas pats, tik kad didesnei auditorijai - tai toks ir jausmas, man tik šiaip juokinga, kad tai "Panelė", kai prisimenu paauglystę..:D
Ir kodėl turėtumėm išlept dėl poros straipsnių?:) Kažkas parašo, kažkas paskaito, kažkas pamiršta, ir tiek, mūsų kasdienybės tai nekeičia nė per plauką, tai ir priežasčių išlept nėra. Nebent už kiekvieną tokį straipsnį kas nors po kelionę iš dangaus numestų, va tada galėtume ir išlept..:D
Mums patinka, kai matome, jog kelionėmis užkrečiam draugus ar visai nepažįstamus, kurie mums parašo. Dėl to blogą ir toliau rašome, dėl to ir visokioms žiniasklaidos priemonėms neatsisakome pasidalint įspūdžiais, kai jie paprašo.
Keliavimas išgelbės pasaulį, rimtai :))

bilt rašė...

Karoli dar nesenas manau :)) o tai "Panelė" užkrės jaunus keliautojus gal :) be to kito lygio straipsnis apie keliones nei apie kokius intymius dalykus :))))).
O rašydami blogą tikrai neabejoju ne vieną žmogų ikvėpėt, pagarba kad pasidalinat ir turit kantrybės tai neapleisti. Ir visada laukiami įspudžiai ir nauji nuotykiai. O dėl straipsnių žurnaluose dar galėtu ir pelno atnešti, kad kelionėms budžetą papildytu :) :)

P.S. kada išvarot i Grenlandija?

Unknown rašė...

Ai į žurnalus nieko nesiūlėm kol kas, į blogą viskas gula, jei kam būtų įdomu, gal ir parašinėtume, bet darbų yra ir taip - į žurnalistiką rimčiau vis tiek nepersimesim :)

Dėl Grenlandijos tiksliai dar nežinau, laukiu žinių iš AirGreenland, bet ten dabar pilotų streikas, tai matyt turi jie svarbesnių reikalų, nei apie būsimą kelionę pasakot :) Greičiausiai kovą-balandį, nes vėliau Sisimiute per mažai sniego su rogių šunimis važinėtis.

Laura rašė...

Labai įdomus jūsų blogas. Karts nuo karto vis pakaitau. Be abejo reikia apkrėsti jaunimą keliavimo manija. Juk pasaulis toks didelis ir įdomus. Nėr ko čia vienoj vietoj tupėti ir sriubą pas mamą valgyti. :)
Sėkmės jums keliaujant. ;)

bilt rašė...

ai jeigu laukiat žinių iš grenlandijos, o ten streikuoja chebra... teks lukterti :) svarbu nepamirštu, kad nenuplauktu kelione :)

O su rogėmis ir šunimis irgi smagus laikas, berods preitais metais buvo irgi kažkas panašaus. :)

Rašyti komentarą