trečiadienis, spalio 10, 2012

Metus tylėjom, bet kelionių nebuvom sustabdę :) Video iš ItalijosPrasidėjus šaltajam sezonui būtų laikas atgaivinti šį blogą - nors niekada nebuvome įsipareigoję parašyti po vieną, du ar tris įrašus per savaitę ar mėnesį, bet kada nors jis mums patiems išliks kaip neblogas mūsų kelionių dienoraštis - pensijoje pasiskaitysime prie sambucos. O dabar dar ir kitiems praverčia - iki šiol reguliariai gaunam žinučių iš pažįstamų ir nepažįstamų.

Nuo paskutinio įrašo buvo nemažai naujų kelionių - ta pati Grenlandija (apie ją tiek info prisirinkau, kad virškinau virškinau, ir perdegiau - dabar, po metų, bus lengviau atsirinkti svarbesnius ir įdomesnius dalykus:), po to Gdanskas automobiliu, Tenerifė žiemą, savaitė Koso saloje, savaitgalis Krokuvoje, vakarinė Latvijose dalis automobiliu ir galiausiai visai šviežia paskutinės savaitės kelionė po Italiją, Šveicariją, Lichtenšteiną ir Austriją. Nuskridom, pasiėmėm automobilį ir smagiai pasivažinėjom 9 dienas.

Aišku, svarbiausias pokytis nuo praėjusių metų vasaros pabaigos - keliaujam nebe dviese, o trise :)

Čia tik netrumpas video reziumė iš kelionės - nuotraukos bus vėliau:
18 komentarai:

saulius rašė...

Kul:) Tikrai buvau pasiilgęs. Labai gaila, kad Lietuvoje tiek nedaug žmonių, kurie savo gyvenimą bent iš dalies sieja su kelionėmis ir pažinimu:/ Trise... juk visada linksmiau nei dviese:)

Bilt rašė...

OO negaliu patikėti, naujienų sraute RSS (jis buvo įvestas daugiau nei prieš metus :))) ...) sužibo 100 dienų blogo postas. Labai smagu :) Lauksim pasakojimų is kelionių. Ech.. Beje Karoli jau planuojat su Edita vėl kur palėkti artimiausiu metu? Editai Linkėjmai :)

Unknown rašė...

Kitai kelionei bilietų neturim, tai konkrečių planų nėra - žiemą nėra didelio pasirinkimo, kur skristi, tai nežinau kol kas, kas šaus į galvą. O kitiems metams bent jau teorinių planų daug, kur norėtumėm pakeliauti, matysim, kiek iš jų pavyks įgyvendinti :)

Anonimiškas rašė...

Joo, irgi nudziugau rss pamates :)

Bilt rašė...

na ziema bus puiki poga pakaupti pinigeliu :) beje rasei kad keliaujate tryse? tai kaip cia taip yra? :) jeigu ne paslapti? :)

Bilt rašė...

Atsiprasau. Oij koks as neatidus. Gi naujas keliautojas seimoje yra. :) das is gud :)

Unknown rašė...

O video pažiūrėjus neaišku, kas tas trečias asmuo, su kuriuo nuo pernai vasaros keliaujame?:D

Unknown rašė...

Taip, naujas keliautojas :)

Bilt rašė...

jap :) pirma video uzmesti reikejo, darbe nepavyko vis. :) nes filtrai filtrai kvaili :) o kad trecias keliautojas, vis linksmiau :) tryse :) o kai vietoves grazios tai isvis smagu.
Beje tai Karoli rpei progos nepatingejes ispudzius surasysi? su foto? beje gal prie to pacio tradiciskai su patarimais, kurie buna naudingi. Dar gal ne i tema, koki ten dzipuka issinuomave buvot? :) ir su kokia foto/video technika vaziavot? :)

Donatas rašė...

Smagu, kad pasidalinat savo įspūdžius :)
na tikiuosi tinklaraščiui atostogų užteko ir atnaujinsit dažniau :))

Unknown rašė...

Taip, manau, kitą savaitę įkelsim nuotraukų su nedideliais aprašymais iš paskutinės kelionės, o vėliau ir iš ankstesnių - pasirodo, dar yra sekančių blogą, skaitytojai nedingo, tai reikia tęsti :)
Dėl auto - užsibookinom Ford Focus, atvykę į oro uostą Italijoje gavome Citroen C4 Aircross, daug geresnį daiktą nei buvom užsisakę, smagu buvo juo prasilėkti per Italiją ir kitas valstybės.
Į kelionę vežamės kelioninį fotoaparatą - Canon 550D, su juo ir filmuojame.

Andrius rašė...

Puikūs vaizdai. Lauksiu išsamesnio maršruto aprašymo. :)

Bilt rašė...

o taip laukiam laukiam foto ir aprasymu :) o del masinos, tai labai pasiseke :) Nes kaip minejai gavot geresnio, ir gal net malonesnio tiek vietos prasme, tiek paciam del vairavimo :) jeigu ne paslaptis kiek teko pakloti uz masinos nuoma visam laikui? :) o del fotiko, mmm ale dar gerai filmuoja jis :) galvojau kad ivaldet kazka naujo :)

Unknown rašė...

Auto nuoma kainavo apie 200 eurų, dar 50 eurų už vaikišką kėdutę. Kaip už 9 dienas, čia buvo labai gera kaina, net jei ir būtumėm gavę prastesnį auto, nei gavom :)

Bilt rašė...

na dar plius pilna baką pripilti turbūt reikia gražinant :) auto? :)

Unknown rašė...

savaime suprantama - su kiek litrų pasiėmei, tokį pat ir grąžinti turi.

Unknown rašė...

dziugu girdet geras naujienas

italijadoc rašė...

Labai smagūs pasakojimai, tik dabar jus atradau;)

Rašyti komentarą