ketvirtadienis, gruodžio 20, 2012

Apibendrinant Nigerijos sukčius, lietuviškus kalinius ir kitus: kas yra trolinimas?60 minučių video ne apie keliones, bet apie kitą mano hobį, kurio dalis jau buvo aprašyta šiame bloge.
(video iš paskaitos VU Komunikacijos fakulteto studentų "Informacijos dienoms, pats pranešimas yra čia.).
11 komentarai:

Vaida rašė...

Puikus pranesimas, labai patiko! :)

Paulius rašė...

Šaunus įrašas! :)

Anonimiškas rašė...

Žiauriai prisijuokiau, super :D

CamaroCarPlace rašė...

Sukciai is nigerijos tai kaip rakstis uzpakali, gaunu per diena po 10 spamo laisku vien nuo ju...

Evelina rašė...

"Patrolinimus" tai "užskaitau", BET: 1. Daryti iš to mokslą? (pasigendu tikslo) 2. Norėčiau pakritikuoti kalbos taisyklingumą, pvz. išdūrinėti be kabučių, pijarščikai - "come on" :), blogeriai - tinklaraštininkai. Komunikacijos specialistai - taisyklinga kalba yra būtinybė! O trolinimui atitikmens reiks tada, kai tai taps moksliškai svarbu. Dar yra laiko pagalvoti :)

Unknown rašė...

Mokslą? Iš jo niekas ir nedaro mokslo, studentai pasikvietė paskaitą apie tai paskaityti, kur čia mokslas?:)
Žodį išdūrinėti galima ir reikia rašyti be kabučių, nepradėkim visko į jas sugrūsti. O kas dėl kalbos taisyklingumo - čia žodinė paskaita studentams, ne mokslo darbas, tikrai nežadu tokiais atvejais įsisprausti į gramatikos nacių siūlomus rėmus :)

Evelina rašė...

Galima ir reikia? :) O varge.. "Slengą" palikime ten, kur jam vieta.

Unknown rašė...

Vis tiek nesupratau, kuo blogas žodis "Išdūrinėti" ir kodėl jį reikia vartoti tik tiesiogine prasme (t.y. ką nors duriant peiliu?), o jei netiesioginė prasmė privalo būti kabinama į kabutes?
http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/interviu/televizine-kalba-tiriantis-giedrius-tamasevicius-pries-25-metus-eteryje-niekas-nevartojo-zodziu-grybauti-ar-isdurti-o-dabar-juos-jau-rasome-be-kabuciu-599-264946

Evelina rašė...

Ačiū už nuorodą - geras straipsnis potencialiai ilgai diskusijai. Gal kada gyvai :)

Unknown rašė...

Sutikčiau su pastabomis jei čia būtų darbinis oficialus pranešimas spaudai ar pan. - o bloge (ok, tinklaraštyje:) arba tokio formato pranešime nematyčiau tragedijos net ir didesniam slengo kiekiui :))

Evelina rašė...

Na, mano manymu, universitetas yra tokia vieta, kur studentams reikia rodyti gerą (geriausią) pavyzdį - jie gi mokosi iš mūsų, specialistų, praktikų. Dėl tinklaraščio - tai taip, privati erdvė :) Bet po to straipsnio aš truputį panirau į filosofinius apmąstymus..

Rašyti komentarą