pirmadienis, balandžio 28, 2014

Savaitė Sicilijoje: 1 ugnikalnis, 3 salos, 4 ratai, 6 rankos ir keletas miestųPer Velykas šiemet savaitę praleidom Sicilijoje - kažkada dar žiemą, vos tik Ryanair paskelbus Kaunas-Comiso bilietų pardavimus, griebėm daug negalvodami ir neplanuodami, nes žinojom, kad Sicilijoje bus gerai. Per daug gerų atsiliepimų, kad būtų blogai, o ir šiaip, kiek bevažiuotumėm į Italiją, ten visada yra ką įdomaus atrasti. Pasisekė jiems, turi viską - gamta, architektūra, maistas, kultūra, istorija.


Per savaitę gana nedaug, apie 900 km, pamatėm vakarinę ir šiaurės vakarinę Siciliją. Maršrutas toks: Comiso - Sirakūzai - Katanija - Etna - Taormina - Milazzo - Lipari sala - Vulcano sala - Milazzo - Čefalu (ir Castelbuono netoliese) - Palermo - Enna - Comiso.


Ir visą šį maršrutą sudėjom į 20 minučių video, nuotraukos bus kada nors vėliau, dar iš Gruzijos kabo netvarkytos, o dar Normandijos maršrutą noriu išsamiai aprašyti, nes WWII fanams ten privaloma pravažiuoti. Kada nors iki vasaros. :)


Pirma dalis iš Sicilijos:


Antra dalis:


Dar šiek tiek Italijos yra prie prie kitų Europos maršrutų įrašų, bet dabar tik pamačiau, kad ten trūksta kelionės nuotraukų iš Šiaurės Italijos - kažkada reikėtų prisėsti ir į blogą visas nesenas keliones sudėti, ech. :)10 komentarai:

bilt rašė...

taip taip Karoli :)

reikia sukelti viską ką turi. Labai įdomu skaityti bei pažiurėti tiek foto, tiek video medžiagos.. O ir pačiam šitas blogas kaip biblioteka ateičiai. :) Tad lauksim įspūdžių. Kokį lietingą savaitgalį pats tas pasidarbuoti :)

Dominyka rašė...

Labai įdomus blogas! Nuotraukos labai gražios ir įspūdingos. Good job!

Unknown rašė...

ačiū :)

Unknown rašė...

Gražios foto. Patinka spalvingumas. Kokia aparatūrą naudoji, jei ne paslaptis?

Unknown rašė...

nieko ypatingo - paprastas kelionines Canon 550 D su kitiniu objektyvu plius poliarizacinis filtras, po to dar patvarkom su PS.

Tomas rašė...

Kaip geriausia keliauti Sicilijoje: imti mašiną ar bandyti traukiniais/autobusais, kaip pigiau/patogiau gaunasi? Sala, visgi nemaža ir visko, aišku, nepamatysi, bet va tenka pasidėliot taškus, kur nuvykt, tai nesinori visą laiką tik važiuoti...

Unknown rašė...

Mes važinėjome automobiliu, ir dažniausiai visose kelionėse taip darome, pats patogiausias būdas, ypač su vaiku. Traukinių nebandėm, sunku lyginti, bet kiek žinau, ten jais galima gana neblogai tarp miestų važinėti. Kuo daugiau žmonių kartu keliauja, tuo pigiau gaunasi auto nuoma nei traukiniai, bet tikslių kainų nežinau, traukiniai turėtų būti pigiau (už auto savaitei mokėjom apie 230 eurų). Plius traukiniais gamtos mažiau matysit, tik po miestus, o į Etną irgi turėsit kažką samdytis.
Abu variantai su savais pliusais ir minusais.

Antanas B. rašė...

iš kur nuomojotės mažiną? Hertz ar vietinių (Locauto, SicilybyCar)?

Unknown rašė...

Vietinių, per čia bookinau: http://www.cartrawlersupport.com/, pigiausiai gavosi SicilyByCar / Dollar. Skaičiau daug neigiamų apie juos, bet kainos skirtumas buvo didelis, tai rizikavau - viskas ok buvo, kai žinai, kad gali bandyti apsukti, atidžiai viską darai ir neužkimbi ant jų bajerių.

Antanas B. rašė...

Mes pradžioj užbookinom per rentalcars iš Locauto, bet paskaičiau atsiliepimus ir cancel'inau... Dabar užsakiau per hertz, gavosi gal 100Lt brangiau savaitei. Žiūrėsim kas bus :)

Rašyti komentarą